Szczęsny: Wierzę w zwycięstwo na EURO
Dodane przez Kujas dnia Czerwiec 01 2012 13:50:56
W wywiadach przed rozpoczęciem EURO 2012 bardzo optymistycznie wypowiada się Wojtek Szczęsny. Golkiper reprezentacji Polski tym razem powiedział, że jego celem w tym roku jest... zwyciężenie w Mistrzostwach Europy...
Rozszerzona zawartość newsa
W wywiadach przed rozpoczęciem EURO 2012 bardzo optymistycznie wypowiada się Wojtek Szczęsny. Golkiper reprezentacji Polski tym razem powiedział, że jego celem w tym roku jest... zwyciężenie w Mistrzostwach Europy!

- Wierzę w ten zespół i we wszystkich zawodników. Żyję marzeniami i chcę wygrać Euro 2012. Jak daleko zajdziemy - zobaczymy. - powiedział na antenie TVN24. Choć do meczu otwarcia z Grecją pozostało już kilka dni, to przyznał, że nie potrzebuje się koncentrować na meczu na więcej niż parę godzin przed jego rozpoczęciem.

Biało-czerwoni mieli ostatnio trzy dni wolnego. Szczęsny przyznał, że ten czas pozwolił mu nabrać świeżości. - Jestem bardzo zadowolony z obozu w Austrii. Byliśmy zmęczeni, ale nie przemęczeni. Teraz jeszcze przez kilka dni odpocząłem, więc czuję się jeszcze lepiej. - podkreślił.

Na piątek podopieczni Franciszka Smudy mają zaplanowane dwie sesje treningowe. W sobotę rozegrają ostatni test kontrolny przed meczem otwarcia z Grecją. Ich rywalem będzie Andora. Początek spotkania o godzinie 17:00 na Pepsi Arenie w Warszawie.

Źródło: futbolnews.pl